Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-12-10 08:59:45

Irsapel12
Administrator
Dołączył: 2018-11-14
Liczba postów: 8
WindowsFirefox 63.0

w

Po dłuższej analizie poprzednich 3 wypowiedzi, moje wnioski są takie : Moje słowa " Na żywo " odebrałaś najprawdopodobniej w sensie ze chodzi tutaj o rozmowę w rzeczywistym świecie nie wirtualnym. Chodziło mi tutaj o formę Online , czyli ze od 2 do więcej osób jest w tym samym czasie np na portalu społecznościowym i może pisać w tym samym momencie. Nie sądziłem ze używasz zwrotów często używanych w internecie ale to mniejsza o to, dodatkowo jak widzę ty z tego powodu jak napisałaś, zapytałaś się kogoś o to i moje propozycje są 2 by zmniejszyć ryzyko błędu . Opcje to : 1 ( Twój chłopak ) 2 ( Twój tata ) . najpewniej by trafiło do 1 osoby choć 2 opcja jakieś minimalne szanse też ma , okey jeśli byłoby to 1 to mam rozwiązanie , daj mi link do jego profilu ja do niego napiszę osobiście i powiem co i jak . Oczywiście to musi być prawda bo nie chcę pisać o tym losowej osobie bo tak. A do drugiej opcji wystarczy informacja ze tylko w formie pisemnej przez internet online. Spróbuj do 21 Grudnia mi dać znać co z tym o co cie poprosiłem , a tymczasem bywaj ja wracam do swoich zajęć i będę dalej udoskonalał to co wcześniej zacząłem i liczę ze dołożysz od siebie cegiełkę do tego [dblpt]).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yournicelife - dora - klawo - typer - pandabot